| anonim_4396 a întrebat:

De ce devin femeile anxioase atunci cand nu li se acorda atentie afectiv?

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu cred ca trebuie generalizat mai ales dupa o anumita varsta chestia asta sigur nu mai e valabila desi tuturor le place sa fie un pic rasfatate si mai mult iubite

| Linda a răspuns:

Asa functioneaza bine, in comuniune si comunicare.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu nu devin anxioasa de la lipsa atentiei, ci de la lipsa altor. hmmm...

Probabil ca sunt prea alintate restul. Fata de mine smug

| elena a răspuns:

Femeia este ca si pisica, o mangai, toarce frumos.

auran
| auran a răspuns:

Este ca si in cazul barbatilor cand nu sunt bagati in seama de o fata frumoasa pe care ei o plac

| andreea_8479 a răspuns:

Pt k vrem sa fim bagate in seamatongue
acum depinde de felul ei de afi...nu cred ca toate sunt asatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
O femeie este ca o floare, nu o uzi la timp se ofilește și moare. Așa și cu ea, este extrem de sensibilă și fragilă, de aceea are mare nevoie de tine.
Pa, pa.