| andrei_9776 a întrebat:

De ce fetele nu vor sa faca sex?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pentru ca ele vor sa faca dragoste! Daca e sa vorbim despre prostitutie..., atunci abia asteapta clientii! E drept ca sunt si femei aflate "intre relatii" si atunci vor doar sex..., insa, pentru cele mai multe, actul sexual implica emotii senzuale si profund afective, nu doar senzoriale!

61 răspunsuri:
| ioana08 a răspuns:

Dar dc baieti intr-o relatie se gandesc la sex?:devil) ti-ai pus intrebare asta? nu cred ca toatele fetele nu vor s face...laughing unele dar ...altele nu

| stardeea a răspuns:

pai daca nu facem de ce nu facem daca facem suntem curve

| oareunde a răspuns:

Fetele VOR sa faca sex! La fel ca si barbatii! Dar ele nu arata chestia asta la fel de tare ca si ei.;) Aveti aici un articol mai hardcore despre asta: http://www.piticigratis.com/......-estetice/ Atentie! contine cuvinte pe care unii le pot considera vulgare!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Fetele vor sa faca sex.Doar ca ele nu simt nevoia atat de des pe cat de des o simt baietii.In plus...pentru un baiat e ceva de laudat sa faca sex cu o gramada de fete...in schimb pe o fata chestia asta ar face`o curva...impropriu.Sunt si unele fete carora le e frica sa faca sex cu cineva...de frica sa nu afla parintii ori gura lumii...si atunci prefera abstinenta.Nu e ca nu vor...ci le e frica.

| roxana_2871 a răspuns:

Pentru fete e mult mai greu decat pentru baieti... ele nunt supuse la mai mult stres ...si daca mai e si virgina ...se teme sa nu o doara prea tare...saddaca ar tine mult de tot la tine atunci ar face-o... dar poate nu vrea sa iti dea virginitatea ei sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand chiar iubim cu adevarat imposibil sa nu vrei sa faci dragoste cu persoana pe care o iubesti si o ai alaturi. daca cineva tea refuzat asta inseamna k nu te place indeajuns si de aia a refuzat sa faca dragoste cu u.imi pare rau pentru u dar cauta si u jumatatea si o sa vezi k o sa fie ok.

| borsec a răspuns:

nu a intalnit tu inca fetele acelea dornice sa fac sex non-stop

| zuzuliana a răspuns:

Sex...nu cred ca nu vreau fetele sa fac sex, dar problema e ca nau cu cine... voi vreti sex... iar ele dragoste pentru ele nu-i chiar asa important sexul intr-o relatie, oferai incredere fetei si sinceritate si sigur va face cu u sex... dar totul depinde de voi...asa ca nu cereti sex din prima saptamana la o fata...ca ea se gandeste ca numai asat vreti de la ea iar ea cauta in schimb altceva la un baiat... IUBIRE, INTELEGERE, SINCERITATE... oferale lucrurile astea unei fete si vei avea parte de sex big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate fetele vor sa faca sex... dar sunt unele care nu vor cu tine, asta nu inseamna ca nu vor sa faca sex. intelegi?

| andy_3195 a răspuns:

la baieti numa` de sex le pasa... sigh

| Swabia a răspuns:

Intrebarea pe care ai pus`o.suna cam asa."De ce baietii nu vor sa faca dragoste?"...raspunde`ti tu singur la intrebare si poate gasesti si raspunsul la intrebarea ta!winkinghee hee

assiris
| assiris a răspuns:

Stau si ma gandesc, ce ar fi daca si fetele si baietii ar vrea sa faca tot timpul sex, cred ca ar fi o lume plina de handicapati iar pamintul si-ar fi terminat resursele de multa vreme. Omule, pentru tine e simplu, este ca si cum te-ai duce sa te pi... O fata se implica emotional in aceasta caci ea nu are nevoie sa-si descarce sacul seminal, pentru asta are ciclul care o descarca d. p. d. v. nervos.
Ca sa-ti raspunzi la aceasta intrebare cred ca ar trebui mai intai sa incerci sa citesti putin in psihicul feminin, sa le intelegi felul de a fi atita cat poti intelege caci sunt destul de dificil de a fi intelese in totalitate si nu pentru ca ascund cine stie ce mistere ci pentru ca sunt complicate si imprevizibile, cam cum sunt pisicile, le mangai, le hranesti si atunci cind crezi ca le-ai domesticit perfect, te trezesti zgariat.

| cosss a răspuns:

CUM MA NU VOR SA FACA?! TU GLUMESTI...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor dar le trebuie curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru ca sunt lesbi da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu au chef

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis ca fetele nu vor sa faca sex? Ele vor sa faca sex dar le e rusine si nici nu au curaj pentru ca a face sex nu e simplu imaginiazati ce consecinte vin dupa sex:Copii...si apropo ioana08 sa stii ca nu toti baieti intr-o relatie se gandesc numai la sex...eu de exemplu nici nu as vrea sex din prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca nu au cu cine...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wa...Doamne...omule...lasa sex...intr-o relatie trebuie sa ti la persoana draga si so iubesti si... c obti k faci sex? straight face o stare d bine un orgasm...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele nu sunt ca baietii... dupa parerea mea baietii sunt niste misogini...nu se gandesc decat la sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt k le este frica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt k le este frica.......

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu vor să facă sex deoarece rămîn gravide.

| Linda a răspuns:

Pentru ca ele vor sa primeasca si sa ofere tot pachetul. De obicei nu isi ofera doar trupul.
Dupa mine orice fata daca ii place de un tip, si acesta spune un da simpatic in fata preotului si a invitatilor la eveniment, nu are nici o problema sa faca dragoste de zor.
Daca iubiti o fata, platiti pretul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica:"Fetele nu vor să facă sex deoarece rămîn gravide. "nu de asta nu vrem sa o facem din alt motiv:pentru noi nu este la fel de usor ca pentru voi.pe noi ne doare si ne este si firca+ca putem primi cine stie ce boala.si oricum poti s-o faci fara sa ramai insarcinata:nu poti folosi prezervative? la asta nu te-ai gandit?

| razy a răspuns:

Eu am facut si le e frica ca le doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca le este frica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele vor sa face mai mult si mai des ca un baiat, nu stiu de unde ai tu concluzia asta!