| szmotovio a întrebat:

De ce un barbat de 30 ani atunci cand ne intalnim ma sa saluta dar nu se uita in ochii mei? suntem vecini si la un moment dat le-a zis parintilor lui ca ma place.eu am 22 d ani.sa fie timiditate? e ciudat sa saluti un om uitandute in alta parte

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cred ca te iubeste, dar e fff. timid. Diferenta e foarte buna, mai ramane sa-ti placa si cine stie? Cu multa discretie, poti sa-l intrebi ceva, legat de viata la bloc sau mai stiu eu ce. Poti vedea daca se emotioneaza sau nu.

| Leon a răspuns:

Intreaba-l daca te ia de nevasta. probabil ca e genul care nu se mai suporta nici pe el insusi. apropo ai un nume frumoshappy de unde esti? Craciun fericit!

| NickiMinaj a răspuns:

Poate e doar virgin laughing

| CatalinCata a răspuns:

Mi-ar fi placut sa fiu eu vecinul tau, dar mai am cativa ani pana la 30 tongue

| SteauaROsie a răspuns:

Eu fac la fel cu o colega de-a mea
nu o pot privi in ochi
1.pentru ca arata nasol,
2.nu prea imi place sa privesc oameni in ochi
ma intimideaza lucrul asta