| Amaliamalia a întrebat:

De curand mi-a spus un baiat ca ma place si m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna. Din cauza ca nu il cunosc foarte bine, doar de pe mess si doar de vreo 2 ori ne-am vazut aprox 10 min, i-am raspuns ca ar fi bine sa fim intai prieteni, sa lasam sa treaca timpul si tot asa, si l-am intrebat daca mai are rabdare si a spus ca da, insa poate ca nu m-am exprimat destul de clar, pentru ca acum nu mai vorbim de loc, pe mess ii pe invisible, la scoala ma evita...Nu stiu ce ar trebui sa fac. I-am lasat un mesaj offline in care l-am intrebat daca s-a suparat pe mine, dar nu am primit raspuns. Nu stiu daca mai are rost sa imi fac iluzii sau e mai bine daca totusi as incerca ceva? Voi ce parere aveti? Ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| mihai_1757 a răspuns:

Ai procedat gresit.In locul tau cand il vad la scoala vorbesc cu el.Si daca chiar il placi fiti impreuna.

3 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Intalnestete cu el si vorbiti!

| DrMeow a răspuns:

Vorbeste cu elhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum ...sa fiti impreuna? unde? sau ce? sa fiti impreuna? sa va casatoriti, sau cum?