| Floricica_4953 a întrebat:

De la ce virsta este potrivit sa te icepi a intilni?

16 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

"Cand poti sa te intalnesti"- in orice moment. Daca te referi la intalnirile din dragoste, atunci cand apare cu adevarat dragostea.Restul,sunt doar vise.

| morena a răspuns:

De cand i-ti va conveni tie, important e sa-ti faca placere sa te intalnesti cu persoana care-ti va cere asta! Nu e o regula, de varsta!

| Rayyy a răspuns:

Cam 15-16, as spune eu. Intalnirile din gimnaziu sunt fara rost.nicioadata nu vor conduce la ceva serios.

| erik a răspuns:

Dupa cum scrii, nu acum.

| Pisicuța a răspuns:

Dupa parerea mea 13-14

| noktambul a răspuns:

De la varsta cand o sa "icepi" a scrie corect!

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

13-14 (parerea mea)

insa tineretul din ziua de azi incep de la 11-12. ce sa le faci... ma rog... happy

| MEMO a răspuns:

De la 14-15 ani.
Io am inceput de la 5 ani rolling on the floor

| A12NDRA a răspuns:

Poti te rog sa fii mai explicita, ca sincer nu am inteles la ce te referi.Citeste te rog si tu intrebarea pe care ai pus-o si vezi cate intelegi, uite daca vrei ti-o scriu eu direct.
"De la ce virsta este potrivit sa te incepi a intalni?"
Nu te supara pe mine insa gramatica lasa de dorit...

| Funditsa a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine? cu tine insuti? pai pe la 10 ani asa, in oglinda de la baie, sau de pe usa sifonerului.

| alessia a răspuns:

Te referi sa te intalnesti cu un baiat. no? eu zic ca pe la 14-15.cam asa. dar na. nu toti fac asa:*

| acestaesteunnume a răspuns:

Pai eu am inceput sa ma intalnesc de la 10 anibig grin rpima intalnire am avut-o pe 13 februariebig grin

| Faranume_5358 a răspuns:

Ce sa faci?

| ilink1996 a răspuns:

Pai, eu am inceput sa ma intalnesc cu baietii de pe la 11 ani, dar atunci am avut primul iubit... Tu ar trebui sa incepi, dupa ce inveti sa scrii corectlaughing

| cristina_7845 a răspuns:

Parerea mea este 16-17 atunci esti pregatita sa faci un pas mai mare