| IubesteEa a întrebat:

De unde stiu ca ma iubeste inca fostul?, adica la mine se mai uita, vorbeste cam des cu mine nu cum vorbea inainte findca ne-am injurat sad (dintr-o anumita cauza)acum ma baga inseama asa si asa, se uita la mine, si imi ia apararea daca se ia cineva de mine de exemplu:acum 5 zile am zis ca se luau unii de mine si el cu fratele meu l-au injurat cand au aflat ca se luau de mine sincer nu stiu ce sa cred, dar cineva imi spune ca ma iubeste cine este acel cineva? de exemplu :prima oara cand ne-am despartit am stat 1 saptamana si 2 zile si eram in tranvai si eu vorbeam cu prietena mea si el tot se uita la mine, i-am vazut sclipirea din ochi, si cand ma uitam eu ma lasa apoi se intorcea si i-am intins piciorul sa nu treaca si zambeam si stateam si unu de celalalt ma rog el se apropia si miercuri la scoala el imi zambea si i-am atins parullaughing si am vorbit pe mess si mi-a zis ca mai vrea sa fie cu mine si ca ma iubeste 99% si a pus emoticonul astalaughing de ce? voi ce credeti? dau funda! de ce a pus emoticonul ala?

Răspuns Câştigător
| Alex_8669 a răspuns:

Iubirea nu se este in procente 99% te iubeste si 1% ( cine stie ce este in mintea lui) de la profitat pana la minciuni si infidelitati. Cred ca a a pus acel emoticon pentru ca stie si el ca a spune unei persoane ca o iubesti 99% este unpic cam absurd. A spune ca iubesti o persoana printr-un text nu dovedeste nici ca te iubeste 0, 00001 %! Daca vrei sa il incerci sa vezi cine este el cu adevarat poti sa i faci utmatorul lucru. Roaga o prietena de a ta sa i spuan ca il iubeste si vrea sa faca dragoste cu el si sa i faca o gramada de ``lucruri ` in pat. Daca simte ceva pentru tine o sa refuze din prima.

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca este prea copil. Daca inca te iubeste.dal naiba ca nu sta fara tine si vine imediat la tine sa fie cu tine.nu te lasa deloc in pace!

| MuresanVlad a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. La inceput parea fain, dar apoi, totu' s-a prabusit asa, deodata, in ochii mei:-o Poate fi un gen de "M-am pus cu mine numia sa ma distrez"...nu stiu...:-|?

| Barbie15 a răspuns:

Pai, dupa semne arata ca inca te place nu ca te iueste, incearca sa-l tratezi cu indiferenta sa vezi cum reactioneaza, pentru ca indiferenta doare cel mai mult. vezi si tu. daca arata ca ii pasa e bine, daca nu, inseamna ca nu merita efortul. si in legatura cu emoticonul. cred ca el a zis adevarul si a pus '' rolling on the floor'' sau ''laughing'' sti cum e. in gluma zici adevarul. iti poti da seama daca a glumit sau nu prin comportament. ( daca nu iti dadea semne gen: te apara, vbeste cu tine'' etc. si punea ala, insemna ca te ia de la misto., dar asa ins ca a zis adv. si a pus ala ca sa crezi tu ca el glumeste.happySucces:*