| Vilceleanu_Eduard_1994 a întrebat:

De ziua copilului vreau un pennyboard i-am spus lui tata ca vreau un pennyboard dar el nu vrea sa imi ia deoarece spune ca imi rup oasele. Spuneti-mi ce sa ii spun pls!(fara jigniri) FUNDA

Răspuns Câştigător
| Xenos a răspuns:

Buna Sper ca ce iti voi spune te v-a ajuta.
"Hey Tati stii.....Eu am invatat bine la scoala si mi-am dat silinta sa fac orice si sa iau note bune, sunt copil ascultator si de acum daca imi iei penny boar o sa fac tot ce vrei tu"

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Taica-tu se gandeste la bani in primul rand. Nu este prea ieftina o asemenea jucarie.

| Doub a răspuns:

Ce e ăla penisbord?

| MistretulPufos a răspuns:

Ce tare...eu nu primesc nimic, sa nu-l innebunesti ca apoi nu ti-l mai ia