| anonim_4396 a întrebat:

Deci, eu am acasa haltere/gantere de 20-30 kg si aparat de facut abdomene
1) Mama zice sa nu fac exercitii niciuna ca am vreme fiindca sunt solid si imi cresc repede muschii si mi se face abdomen rapid(am 1.89 si 74 kg) fiindca acum sunt mic (am 12 ani)
2) Tata zice sa fac multe exercitii pentru ca a fost si el cand era mic si sa ma fac solid ca el(el are 2.10 si 100kg-35 ani) si sa ma dau la kickbox sau sa fac ceva sa ma ajute si pe cand sunt mare sa am si eu un job calumea ca el(Bodyguard la oameni importanti)
deci sa fac acum sau sa las pe mai incolo?

2 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Bai frate... familie de gulliveri.
Cum sa aveti atat toti frate?

| Costellino a răspuns:

Cred ca ai chef de glume big grin Cum sa ai la 12 ani, 1, 89? Dar daca esti din familia lui Goliat, trage frate de fiare,fa-te Hercule, ca mama e femeie, gandeste altfel.Nu baga steroizi ca te omoara...