| alexandra7ionela a întrebat:

Deci eu am fost impreuna cu un turc si dupa el m-a lăsat pentru alta, iar eu vreau sa va cer un sfat ca sa-i despart pe cei doi deoarece ea oricum profita de el si s-a împreunat cu el fix acum cand el s-a dus in armata, iar eu il iubesc si stiu ca ne potrivim.
Aveti vreo idee cum sa-i despart pe cei doi?
Va rog sa ma ajutati, asta e tot ce vreau, sa îi despart deoarece ei nu se iubesc iar eu il iubesc enorm.
Va rog ajutati-ma cu un plan.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate stii doar tu ca va potriviti. Dar el nu. Dovada ca te-a lasat pentru alta.
Ce vrei tu cam seamana a razbunare.

| sabin89 a răspuns:

Păi cu turcii te încurci tu?

| MarianWLF a răspuns:

Tu poti sa il iubesti cat vrei daca el a renuntat la tine, nu o sa duca nicaieri razbunarea ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa desparti pe nimeni, ca nu ai nici o putere!
Trebuei doar sa inveti si sa-ti accepti infrangerea, ca turcul ala s-asaturat de tine si si-a luat alta femeie.
Sa stii ca aia nu-i iubire, ci rautate!

| Violleta2022 a răspuns:

Foarte bine daca aia s-a impreunat cu el, inseamna ca fac copilasi si sunt un cuplu de nedespartit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi la vrăjotoarea Mama Omida, soră cu Portocala, dai 5000 și te rezolvă.

| dullcat a răspuns:

Buna.Din pacate pentru tine, iti spun ca daca il iubesti il lasi sa faca ce vrea, caci dragoste cu forta nu exista, plus ca el a ales deja. Daca si el iti intorcea sentimentele puternice acum ar fi fost inca impreuna cu tine. Iar daca tu vrei sa te transformi in personajul negativ nasol care ii trage in jos pe altii si ii desparte, inseamna ca te cobori sub nivelul tau ca om.Chiar iti doresti sa se desfasoare asa lucrurile? Ma indoiesc.

Te sfatuiesc sa lasi trecerea timpul sa isi faca treaba, sa te vindece si in general sa iti vezi de propriul drum deoarece nu mai ai nevoie de personajul in cauza.Stiu ca doare dar ai incredere ca va rasari soarele din nou pe strada ta.

| Holiday a răspuns:

Nino, nino!

| johnnny123 a răspuns:

"Am fost împreună cu un turc".

Îl iubești atât de mult încât nu-l poți descrie în alt mod decât prin naționalitatea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce unele femei se umilesc in halul asta. Daca te-a parasit, este clar ca nici nu te iubeste nici nu îi pasa de tine. Trebuie sa il uiti si sa i-ti vezi de viata ta.

| HornyM24 a răspuns:

Planul este: Nu te băga peste ei! Te-a lăsat, lasă să fie! Nu are rost! Mi se pare o prostie! Plus că există și riscul sa înrăutățești situația!

| justme666 a răspuns:

Mor cu oamenii astia care chiar dupa ce-ai zis ca fata asta e toxica si profitoare, tot tu esti naspa