| Raul_Raul_1989 a întrebat:

Deci nu mai suport maicamea ma enerveaza ce sa fac? Imi zice ca is boschetar. Etc. M-am saturat so aud tot timpu ce sa fac? z

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa rabzi. Poate ca nu degeaba iti spune asta.

| valentingb a răspuns:

Încearcă să analizezi lucrurile din punctul ei de vedere. Ce o face să spună asta? Apoi vei afla ce trebuie să faci, sau să schimbi.

| danay72 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce iti vorbeste asa. Legat de cum sa comunici cu ea, poti gasi sfaturi utile pe situl jw.org sectiunea adolescenti.

| ywar a răspuns:

Pai ai armura de la Metin si sabia aia smechera cu multe chestii pe ea... Da-i una! e simplu.
glumesc tinere bavarez... pai, daca tu esti un pierde vara, normal ca se enerveaza femeia cand te vede asa, ii pare rau, ma-ntelegi? Joci toata ziua Metin, nu inveti, nu faci nimic esti paria - normal ca iti spune, poate te trezeste.

| Mădălllinna a răspuns:

Sa faci ceva ce poate sa ii schimbe parerea. Depinde ce varsta ai, ai putea sa te muti singur tongue daca chiar te-ai saturat sa o auzi mereu.