| Minnie_Kitty_1999 a întrebat:

Deci...pe 8 iulie e ziua mea...mama trebuie sa plece la o instruire la Busteni fix in perioada in care e ziua mea...noi suntem din Bucuresti...nu stiu cum sa fac sa ramana acasa...nu am mai stat impreuna de ziua mea de cand am trecut in clasa a2a iar acum trec a8a....tot atunci a fost si singurul meu tort de ziua mea pe care mi-l amintesc... poate am mai avut cand eram mica, dar...deci cum o fac sa stea acasa? Si da, poate sa amane dar nu vrea...

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mergi tu cu mama (si poate si cu tata) la Busteni daca se poate. Incearca sa nu mai dai atata importanta aniversarii tale ci sa te bucuri de o vacanta la munte cu ambii parinti. Ar fi multe locuri frumoase de vazut la Busteni. Daca ai ajunge intr-o zi frumoasa la Crucea Caraimanului, nu vei regreta.

31 răspunsuri:
| Didyyyyyy a răspuns:

Spune-i ce ai pe suflet. Poate atunci o sa te inteleaga