| Boxter a întrebat:

Degraba e ziua mamei, va avea 45 de ani.
Ajutati-ma va rog! Ce-i pot cadona de ziua ei?
La cea mai buna propunere-Fundita!)

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Ia-i ceva legat de meseria/pasiunile ei. Haine, parfumuri, îi poți găti ceva pe care scrii un mesaj, o poți duce într-un loc frumos ca să relaxeze.că na, muncește pentru tine (gen spa, piscină). Sper că te-am ajutat.
O zi plăcută și o aniversare la fel.

| Xpressurself a răspuns:

Eu as spune ca iti cunosti mama si stii tu cel mai bine ce ii place. doar stai putin si gandeste-te la ea si vei vedea ca-ti vine o idee.

| Alle23 a răspuns:

Buna
Ii poti cumpara un album foto, iar in el pui poze cu voi doua sau toata familia
Produsele hand-made sunt mai apreciate decat cele cumparate happy
Si o scrisoare in care zici cat de mult o iubesti si toate cele
Pa pa happy