| Doarunaltutilizator a întrebat:

Dupa parerea voastra, cum crezi ca ar trebui sa fie baiatul perfect sau fata perfecta pentru tine?

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Salut,

Pentru mine băiatul perfect este cel care : Este atent cu mine, nu contează aspectul fizic neapărat! Să fie iubitor, drăguţ, să ştie să mă respecte, să iubească animalele. Să mă protejeze, şi să nu mă neglijeze.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Ai dreptate kitty, raspunsul tau mi-a placut cel mai mult, iti dau tie funda, m-am gandit bine acum. Tine-o tot asa.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mulţumesc! smug

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Cu placere.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

happy

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femei perfecte gasesc la orice agentie rolling on the floor laughing numai un telefon dau si vine la mine

| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista fata perfecta si ca ceea ce vom iubi nu putem alege rational ca suntem finte emotionale, eu mi-am pierdut increderea in oamenii desi eu nu vad cum as putea sta cu sexul opus, in orice conversatie inceputa cu sexul opus cam 80% e minciuna

| Frank51 a răspuns:

Toti spun ca nu conteaza aspectul fizic, dar de fapt il asteapta pe fat-frumos calare. Fiti si voi serioase macar o data in viata, aspectul fizic conteaza mai mult si decat caracterul, si decat toate.

Fata perfecta ar fi una constienta. Constienta ca traieste. Constienta de responsabilitati, de reguli, si de conditii. Nu neaparat cele fizice, ci in general. Ar fi una iubitoare, pasionala, onesta, cu simtul umorului, la aspect fizic sa fie normala, si la fata sa fie decenta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Frank51):

Conteaza si aspectul fizic la o persoana dar conteaza mai mult si ce are inauntru, cum gandeste, cum se comporta, cum se manifesta si astea.

| R0R0 a răspuns:

In primul rand, nu exista baiatul perfect.
Dar mi-ar placea sa fie frumos, romantic, intelegator, sa nu ma insele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Ai dreptate nu exista baiatul perfect si nici fata perfecta dar mi-a placut raspunsul tau si al celorlalti, o sa-mi fie greu sa ma decid cui sa-i dau funda majoritatea ati dat raspunsuri grozave, o sa ma gandesc.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Pentru mine nu conteaza funda!
Mie imi place sa conversez si sa expun idei.
Pot sa te intreb cum ar trebui sa fie fata ideala pentru tine?

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Asa e nici pentru mine nu conteaza funda, si mie imi place sa conversez.

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Asa e nici pentru mine nu conteaza funda, si mie imi place sa conversez.Da poti, dar de vrei sa stii?

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Asa e nici pentru mine nu conteaza funda, si mie imi place sa conversez.Da poti, dar de vrei sa stii? Pai sa fie desteapta, manierata, amuzanta.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De curiozitate! big grin

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Bine.

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Dap!

| Doarunaltutilizator explică:

Mersi pentru raspunsuri.

| Staind a răspuns:

La fel de retardata ca mine, ca sa ne putem interna la ospiciu impreuna

| EneCristian a răspuns:

ASa cum vezi femeile au niste asteptarii imense( pe langa mai si mint) dar in cazul meu atata timp cat ma simt bine cu ea nu prea conteaza.

| Lawliet14 a răspuns (pentru EneCristian):

70% sunt cam prostute, le-am vazut schimband privirile de pe o zi pe alta. Sunt dupa cine le baga-n seama, si neaparat sa fie bine facut si frumos. Daca se poate, fotomodel. Si prost, ca nu mai conteaza. Pana si-o iau in freza a 10-a oara! Nu ma refer bineinteles la persoanele iubite, ci asa in general. La modul general deci. Sunt alea care vor ceva si mai sunt si alea care sunt naive. In rest, prea putine asa cum ar trebui.

| EneCristian a răspuns (pentru Lawliet14):

Aspectul fizic joaca un rol imens la fel si statutul si banii deci, dar iti dau dreptate, prea putine asa cum ar trebui.

| ABCD122 a răspuns:

Baiatul perfect pentru. mine ar trebui sa fie inalt *minim 1.80*, ingrijit, romantic, dragut si protector.

| eudoareuu a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine... ar trebui sa fie romantic,atent cu mine,educat,ingrijit, glumet, inteligent, sportiv, frumos happy

| isaoana123 a răspuns:

Buna!
Băiatul perfect pentru mine este dragut, glumet, iubitor si sa ma prețuiască! ☺

| SmOk69 a răspuns:

Baiatul perfect? ...Hmm..asta e o intrebare dificila mereu s-a pus aceasta intrebarea...nu exista baiatul perfect...fiecare isi gaseste jumatatea in functiile de preferintele lor dar cand te vei indragosti uiti si de perfect, de preferinte si de tot..parerea mea happy