| andree6andreea a întrebat:

E posibil sa ti se umfle o zona foarte mica din zona sfarcurilor, in afara de o posibila sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, e posibil. Daca ai motive sa crezi ca e o sarcina, fa un test (se ia de la farmacie). Nu e de joaca!

| Mădălllinna a răspuns:

Nu poti sa te joci cu astfel de lucruri, mergi la un control, cel mai bine.
Multa sanatate.