| Nana18 a întrebat:

Eli mereu se uita la mine parca ii stlalucesc ochi si anume se uita in momentele cind eu vorbesc cu alti baieti dar ce sa fac cum sal atrag?

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Arunca-i priviri jucause si scurte, zambeste-i, ia-l in brate, prafa-te ca cazi(scuzati cacofonialaughing ) adica: el vine, tu esti cu spatele si cand e langa tine da'te spre el, busindu-valaughing funda?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Risca si apeleaza la latura umanitara din el.Cind e pe aproape arunca-te in fata metroului ca el sa vina sa te salveze.Din partea mea am toate sperantele ca n-o sa fie chiar atit de rapid.