| DarkusEyes13 a întrebat:

Eu sunt cam rusinos de fire si mi-am facut o prietena care este mult mai experimentata ca mine si imi reproseaza ca nu prea o sarut etc... dar eu nu stiu ce ar trebui sa fac mai exact pentru ca nu am mai trecut prin asa ceva ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Denissaaa123 a răspuns:

Salut! Incearca sa o surprinzi, sa incepi sa fii tu cel care are atitudine.Ai sa vezi ca daca incepi sa te impui si tu o sa mearga totul bine, o sa capeti si incredere de sine pe parcurs si o sa iti dai seama mai tarziu ca niciodata nu trebuie sa iti fie rusine cand vine vorba de prietena ta.

| DarkusEyes13 explică (pentru Denissaaa123):

Gata primul sarut (adevarat) mi-a fost mai greu caci dupa o sarutam din 2 in 2 min big grin mersi mult

| LaLooxD a răspuns (pentru DarkusEyes13):

Felicitari! Nu ai pentru ce, oricand.big grin

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Treci peste orgoliu şi vorbeşte cu ea despre asta.E singura care te poate ajuta.

| Bybanu a răspuns:

Sarut-o mai des...fa-o mai mult in public

| neutrino a răspuns:

Conversatia si sinceritatea duc la succesul unei relatii. Daca vorbesti sincer cu ea, va fi incantata sa te ajute. Peste ani va fi o adevarata placere sa va reintalniti si sa va amintiti aceste clipe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut-o mult mai mult arata-i ca o iubesti ca tii la ea ca inseamna totul pentru tine si alte dulcegarii de genu' fetele le adora

| NoName0x0 a răspuns:

Fi mai dragastos cu ea si va fi si ea mai dragastoasa cu tine. Ia.o de mana, ia.o in brate, sarut.o chiar si pe frunte/ pe obraz. Si sa nu uitam de buze. Fa.o sa rada, fa.i complimente...

| Scintilla a răspuns:

Sa lasi timiditatea si temerile si sa fi mai dezghetat, las-o pe ea sa te initieze, usor, usor o sa capeti experienta!

| suntroman a răspuns:

Mai bine sarut-o de cat sa o pierzi

| suntroman a răspuns:

Sau spune-i iei sa te saruta pentru a capata ceva experienta s-i tu

| Denissaaa123 a răspuns:

Sa nu iti fie rusine! Incearca sa fi mai cuceritor. Ia-o in brate, pup-o pe frunte, sarut-o, incalzeste-o. etc happy