| kareena a întrebat:

Eu sunt clasa a sasea si imi place mult de un baiat din a 10.noi am vorbit mult timp skype el imi facea complimente si chiar odata mi-a propus sa ne intalnim, dar eu nu am vrut deoarece el doar a sporit pe mine cu un baiat "cine primul se va intilni cu mine". Eu am foarte trista si apoi din nou am inceput sa vorbim a vrut sa ma petreaca si acasa si eu am acceptat dar am ajuns la jumate de drum si i-am spus sa se duca ca el era fara scurta si era frig afara. dar intr-o zi el ma facu mica in contextul:
eu:ce ai facut vacant?
El:ceva interesant
Eu:ce?
El:nu iti spun ca esti fata si esti mica
Apoi dupa asta eu i-am raspuns urit, apoi la scoala el in fata mea s-a cuprins si a vrut sa se pupe cu o fata.Intrebarea:oare i-a placut de mine? daca da atunci oare ii mai place de mine?
imi cer scuze daca am greseli gramaticale

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Baietii astia mari isi bat joc de fete mici. Nu toti. Dar majoritatea ar faceo. Tu i-ai zis multe lucruri despre tine. el te cunostea. dar tu il cunosteai bine? Daca il cunosteai atunci ti-ai fi dat seama daca te place sau nu.
Parerea mea este ca el te-a simpatizat la inceput dar poate si-a dat seama ca esti prea mica atunci ai inceput tu sa-l placi si el nu a mai vrut sa tina legatura.
Deci lasa-l pe el in pace ca este ft mare pentru tine.
Daca iti trebuie baieti e plin si sunt si de varsta ta.
Exista si baieti mai frumosi ca el de 1000 de ori.
Deci lasa-l in pace nu-l mai baga in seama.
. Traieste-ti viata acum cand esti mica. Ca mai incolo iti va parea rau. PaPa PuP big hug

1 răspuns:
| ghfgjgjkgj a răspuns:

Wow m-am chinuit putin sa pricep ce ai scris acolo
parerea mea e ca pentru el nu esti decat o gluma