| anonim_4396 a întrebat:

Fratele meu are o bona care pur si simplu ma scoate din sarite. Ma enerveaza si ma zgarie pe creier cum ii tot zice "iubitul meu", asa il mai striga. Ce sa fac? E super iritanta.

7 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic deplasat ca o femeie sa vorbeasca frumos cu copiii. Doar ii poti spune sa nu ii mai spuna asa ca te deranjeaza pe tine. Nu e usor sa stai cu copiii altora, ar trebui sa o intelegi ca face tot posibilul sa se faca placuta.

| KodrutZ a răspuns:

Pai de ce? O plateste pentru BONING. Mai boneste la copil, ii mai da frate-tu o buca... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Geloaso

| TanteMarianne a răspuns:

Spune-i iubitului bonei ( fratetu) despre bona(despre ea adica). daca zice ca el o vrea ca e draguta etc atunci vezi ca se f--t impreuna daca e de acord cu tine sa o aruncati pe geam atunci nu-i nimic rau.
iti zic eu 99% fac s impreuna pe ascuns daca e cum zici.
sau mai stii poate e indragostita de fratetu. eu zic mai intai sa vorbesti cu el, dupa cu ea cine stie poate daca-i spui ei te ucide animalic.

| TanteMarianne a răspuns:

E grav!

| Paulassss a răspuns:

Buna! Ar trebui sa apreciezi ca-i spune asa, suna chiar foarte frumos. Iritant ar fi, daca si-ar permite sa-i vorbeasca urat, cum se intampla in multe cazuri.

| denisastoian a răspuns:

Daca esti curajos poti sa i-o spui in fata dar politicos