| AlexAndrei96 a întrebat:

Hai salut. Miercuri sorumea face 24 de ani. Sta cu cumantemiu in apartamentul lor, infine. Eu cu sorumea suntem gen ( Ma, un... mati mi-ai pus laptopul?) Si ea ( Mars ma de aici, nu ti l-am luat eu) dar ea mi l-a luat laughing Adica, cand mi-l ia. Deciii... face 24 de ani si nu stiu ce cadou sa-i iau. (Din banii mamei, logic laughing ) Deci? Tin sa mentionez ca e profesoara de engleza. SERIOS?! E profesoara in scoala mea. Revenind la subiect, ce cadou sa-i iau? Scuzati greselile gramaticale, nu am niciun chef sa scriu corect.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O haina de iarna.

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca nu are copii, fa-i un cadou in gluma, o carte cu nume pentru copii, tot o data ceva o stimulezerolling on the floor

| AlexAndrei96 explică (pentru Liviu):

rolling on the floor)))0, nu, nu are copii laughing)

| Mădălllinna a răspuns:

Off, offf... Un ceas, o bijuterie, un plus, o cioco. Indiferent ce i-ai lua. sa fie daruit din suflet, sa fie o mica atentie.

| AlexAndrei96 explică (pentru Mădălllinna):

Ai citit ce am scris mai sus? E o scorpie de profesoara....si de sora. cred ca o sa-i iau un ceas..nu stiu.Anul trecut i-am luat un biberon laughing

| AlexAndrei96 explică:

Nu stiu ce a avut tastatura. Vroiam sa zic ca eu spun ceva gen (Unde mi-ai pus laptopul?) Ea raspunde (Nu-mi pasa iesi de aici)