| Biancutzika a întrebat:

Heei TPU. (am mai pus o intrebare pe tema asta, dar nu se trimisese toata, nu stiu de ce. asa ca o pun iar.)
Acum un timp am cunoscut un baiat, mai mare cu 2 ani. Se uita insistent din cand in cand, ma gadila, ciupea etc etc. Iar cand trebuia sa plec acasa m a luat strans in brate si m a pupat pe obraz. Eu stiu deja ca ii place de mine. A zis ca vrea sa ma intrebe ceva, dar e timid. Vroia sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el. De aici e clar ca ma place. Pietena mea cea mai buna ne.a facut cunostinta si stie ce il duce capul. El ii soptea ceva la ureche, si dupa ea ii >spuse Intreab.o acum pana nu ti.o ia altul inainte!... Ieri eram cu aceasta prietena si parintii ei in oras, si ne.am intalnit cu el. Se vedea cat de fericit era sa ma vada. Iar ma luase in brate, si ma intrebase daca vreau sa ma sarute. Eu i am spus ca nu, fiindca erau si parintii prietenei mele, si m a gandit ce o sa zica. in plus el vroia pe obraz iar eu am crezut ca pe buze. Ce sa inteleg din toata treaba asta? In prima zi cand ne.am vazut m.am inrosit toata, dar acum parca imi e frica, tinand cont ca am avut doar o relatie care a fost cu un mare idiot. Ce sa fac? Un sfat va rog! Funda!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Daca te poate saruta pe fata si daca a incercat pe buze, clar nu e timid, ai nevoie de un timp singura, sa-ti revii din relatia trecuta. In acest timp poti vorbi cu el sa-l cunosti mai bine sa stii si tu ce-i poate capul!

2 răspunsuri:
| ThePuffy a răspuns:

Pana la urma eu zic sa-i oferi o sansa. Dar mai intai cunoaste-l mai bine, doar nu vrei sa fi ranita din nou.

| GCS8 a răspuns:

Orice "barbat" merita o sansa. happy