| deutza816 a întrebat:

Hei am o problema cu un baiat el este cel mai bun prieten al meu si ma place si m-a intrebat daca vreau sa ma combin cu ek dar am incercat sa aman rapunsul pana cand el a zis ca nu mai ma place si acum nu ma mai aga in seama si abia ca-mi mai spune un cuvant ce sa fac ca sami recuerez pietenul? AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT. FUNDA

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu există simplă prietenie între persoane de sex opus. Întotdeauna cel puțin unul se va implica sentimental. Văzând că nu îl placi ca bărbat încearcă probabil să-și protejeze sufletul. Lasă-l în pace.Caută-ți o prietenă dacă ai nevoie de o confidentă.Nu accepta prietenia cu un bărbat doar dacă ești dispusă să te căsătorești cu el, altfel unul din doi se va simți folosit.

| IloveME a răspuns:

L-ai ranit si asta il doare!
Nu se astepta sa fie respins si acum orice ai incerca niciodata nu va mai fi cum a fost! el tine la tine si vrea sa se indeparteze ca sa te poata uita.da-i pace o vreme, poate se recupereaza si totul va deveni la normal!

| WhiteLore a răspuns:

Poate a zis asa pentru ca credea ca nu il placi.

| ginadr a răspuns:

Daca nu il placi spune-i ca nu simti nimic pentru el decat ca amic sau mai frumos poti sa ii spui ca nu vrei sa strici relatia de prietenie cu o relatiewinking

| simonaelena64 a răspuns:

MAY.daca el e nesimtit si isi bate joc de o fata asta e, nu merita sa ii raspunsi.el a pierdut ...NU TU!

| BeAndreea a răspuns:

Vorbeste cu el!winking. Spune-i ca ai vrea sa fiti din nou cei mai buni prieteni happy