| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Hei :*. Am si eu o intrebaree happy.
Astazi, prietenul meu m`a intrebat printr`un mesaj, in fine, dupa ce m`a intrebat ce fac si chestii de genul, citez " Dar daca pe viitor ne despartim ramanem prieteni buni? ". Eu i-am zis ca da... si el a zis ca spera la fel straight face. Ce sa inteleg din asta? Ca vrea sa se desparta de mine? Precizez ca imi zice de o gramada de ori ca ma iubeste... si nu stiu ce sa mai cred straight face.
Multumesc love struck.

19 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! probabil te testeaza sa vada in ce fel reactionezi in caz de despartire. poate are in gand sa se desparta de u? ori se joaca un pic cu nevi tai...thinking

| superdorex a răspuns:

Poate a vrut sa vada ce fel reactionezi nu?

| harciog a răspuns:

Si eu cind ma imprumut la banca vreau sa vad toate clauzele si mai ales pe cele scrise la urma cu litera mica pentru ca mi se par cele mai importante.Si stii care a fost rezultatul? Nu ma mai imprumut la banca.Deschide ochii te rog pentru ca pentru oricare fapta a unui om exista premeditare chiar daca aceasta premeditare este incadrata de timpul a doar citeva secunde, te asigur ca mintea noastra este cu mult mai rapida decit ne putem imagina pina si noi insine.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu cred că este vorba numai de curiozitate. Poate doar a avut un moment în care s-a gândit la despărţire, şi a vrut să se asigure că lucrurie vor rămâne aşa cum sunt. Oricum, dacă încă îţi spune că te iubeşte şi se comportă în regulă cu tine, nu ai de ce să îţi faci griji.

| Lisadream a răspuns:

De ce isi face griji pentru viitor? stie el ceva ce tu nu stii? eu cred ca da.altfel nu ar avea de ce sa se ingrijoreze

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Urat ce ti a spus...trebuia sa zici " dar nu ne despartimhappy"

| aryana1991 a răspuns:

Poate se stie el vinovat de ceva daca se comporta asa sau chiar e genul cu 2 fete. vorbeste cu el si intreaba-l de ce pune intrebari din astea asa de dimineata. sper sa nu fie nimic de rau.bafta

| comansorin a răspuns:

Chestia asta poate insemna ca este atras de altcineva si poate cadea i9n plasa ei asa ca te-a intrebat pentru ca ii esti placuta daca ati mai fi prieteni dupa despartire eu iti recomand sa intensificati intalnirile si sa te atasezi mai mult de el daca nu vrei sa-l pierzi ca nu sti cand nu-l mai vezi si primesti de la el un mesaj ceva de genu ma despart de tine. deci intensifici relatia, intalniri mai dese si sruturi emotionale, ai grija ce faci o singura piesa pusa gresit la piramida poate s-o darame! fundita? happy

| ÐÿÅ a răspuns:

Poate avrut sa vada daca si tu il iubesti big grin

| Arekandera a răspuns:

Poate vrea sa te pregateasca pentru o despartire

| Y3aaHH a răspuns:

Intreaba-l happy E cel mai bine

| BellaSomerhalder a răspuns:

Presupun ca este curios si doar atat. Vrea sa te cunoasca in profunzime, sa vada daca esti o jigodie care ar fi spus "Nu, bineinteles, daca te-as vedea pe strada te-as scuipa." Parerea mea, tu poti interpreta cum vrei intrebarea lui.

| sufletsel a răspuns:

Poate vrea sa se desparta de tine si vroia sa stie daca te pierde doar ca iubita sau te pierde si ca amica.SAU poate chiar te iubeste si vroia sa stie ce se intampla daca va veni vreodata si vreamea despartirii!

| smarti a răspuns:

EEEIII! A vazut la tv ca chestia asta e trendy si o baga si el.Chestiiile astea le lanseaza pe piata vedetele sa dea impresia,de' Doamne,ca nu sint niste persoane ranchiunoase,bla, bla, bla. Apoi mai este si un mijloc de a-si asigura o posibila revenire in relatie in caz ca nu gaseste altceva mai bun.Iti dai seama ca daca nu va mai vb cu tine, nu prea o sa mai aiba nas sa reinnoade relatia.Nu-l doare gura sa-ti spuna la telefon ca te iubeste mai ales daca e in acelasi retea cu tine.O pune cu alta si te are de rezerva pe tine. Termin-o cu el.E un parsiv.Asculta la mine.Sint barbat si stiu ce spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea doar sa se asigure ca daca te va pierde ca iubita nu te va pierde de tot. Asa va mai avea sansa de impacare cu tine.

| ForJesus a răspuns:

Poate vrea sa te pună la încercare...cine știe ce ii zbora prin cap.

| neverletmego a răspuns:

Eh, nu inseamna ca vrea sa se desparta. Probabil pretuieste mult prezenta ta si ar vrea sa va intelegeti bine chiar si dupa o eventuala despartire. Sti ca in majoritatea cazurilor de la iubire se ajunge la ura, mai degraba decat la prietenie. E destul de greu sa pastrezi o prietenie cu un fost iubitbig grin

| Cozyy a răspuns:

Prietenul meu zice ca te iubeste mult si ca ii este foarte frica ca o sa te piarda

| andi07 a răspuns:

Poti sa stay linistita daca iti zice ca te iubeste nu vrea sa se desparta de tine, a intrebat sh el asa ca sa vada ce fel d persoana esti