| Kámέℓíá a întrebat:

Hei, sunt cu un baiat de 3 luni, si l-am iubit, sima iubeste, nu stiu cum sa ma despart de el, sa nu creada ca-mi place de altu sau sa-l ranesc. ajutorrpuppy dog eyes... dar poate in suflet mai simt eva prt elsad. nu stiu ce vrea inima asta a mea...

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Pai daca spui ca inca mai simti ceva pentru el de ce sa te desparti de el? poate este doar ceva de moment,gandeste-te bine inainte sa faci greseala sa te desparti de el si apoi sa suferi si sa regretihappy.
Si daca totusi vrei sa te desparti de el,ii poti spune sa va intalniti si sa ii spui sincer ca simti ca numai merge intre voi,s-au ca ti-ai dat seama ca nu va potriviti si ca este mai bine ca fiecare sa isi vad de drumul sau, ii poti spune ca puteti ramane si amicihappy
Dar gandeste-te bine daca vrei cu adevarat sa te desparti de el, pentru a nu iti parea rau mai tarziu de alegerea facuta.
Baftahappy

4 răspunsuri:
| Floris83 a răspuns:

Asteaptă să te mai maturizezi, dar poti să-i explici sincer!

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Pff si eu am fost in aceeasi situatiehappy ca si tine dar dupa un timp am uitat de el si inca sufletul meu il mai iubeste deci fa-ti alt id de fatahappy si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine bine dupa un anumit timp si tu nu ii mai raspunzi pe mess.la tel etcstraight face crede-ma va functiona la mine a functionat mereu funda:*?

| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa ...sa-l iei intr-un loc retras si sa-i spui ceea ce simti tu cu adevarat,dar nu in genul,,gata!,nu mai vreau sa fiu cu tine'' si fie ceea ce simti cu adevarat,sa te descarci,in cee ce priveste ideea daca mai simti ceva pentru el depinde doar de tine,acum nu stiu, inainte de-ai spune ceea ce simti; fa un mic test, nu stiu...saruta-l iar apoi gandeste-te ce a simtit sarutul pentru tine.

| claudiu11re a răspuns:

Da nu inteleg dc vrei sa te desparti de el? daca l-ai iubit si inca mai simti cv pentru el ...nu te inteleg. gandeste-te daca vei face chestia asta o sa ti se intoarca si tie la cat o sa sufere el tu o sa suferi dublu pentru ca l-ai facut sa sufere