| Nicol_Iepuras_1998 a întrebat:

Hei tata o insala pe mama, am aflat in seara asta, ea stia, cum sa-l prindem in fapta sau macar sa-l facem sa recunoasca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru asta.
insa ai spus ca mama ta stia lucrul asta, si totusi la acceptat. daca ar fi vrut sa divorteze, ar fi facut o,
probabil spera ca se va indrepta

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dar nici nu trebuie sa cautati sa il prindeti in fapt. De regula si celalalt partener are partea lui de vina. Priviti lucrurle prin ochii lui Dumnezeu daca vreti sa le rezolvati in cel mai bun mod.

| SkyPilot a răspuns:

Puteti angaja pe cineva sa il urmareasca si sa faca poze.
Este foarte greu sa il prindeti voi, sau sa il faceti sa recunoasca. Daca isi da seama ca il suspectati, va fi mai prevazator. Puteti sa ii verificati hainele, telefonul daca puteti, conturile de pe net, masina daca umbla cu ea, sa ii verificati timpul unei zile. Dar si daca gasiti ceva, poate avea intotdeauna o explicatie si nu va recunoaste.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna, Nicol,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Telekom, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| unprietenaproape a răspuns:

Nu te mai baga unde nu ti fierbe oala, las o pe mama ta sa decida. sau vrei sa ai parinti divortati?

| Nicol_Iepuras_1998 explică (pentru unprietenaproape):

Da, mi-a distrus copilaria

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nicol_Iepuras_1998):

Imi pare rau pentru asta.
insa ai spus ca mama ta stia lucrul asta, si totusi la acceptat. daca ar fi vrut sa divorteze, ar fi facut o,
probabil spera ca se va indrepta