| GabrielaPostolea a întrebat:

Am o problema. M-am certat cu cea mai buna prietena pentru ca sta mult cu fosta mea cea mai buna prietena. Nu vreau sa ma duc eu la ea sa ne impacam si nu stiu cum sa o fac sa vina ea la mine sa ne impacam. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnaMaria2379 a răspuns:

Daca nu vrei sa fie prea mult in preajma ei spune-i.dar du-te tu la ea..am avut aceeasi problema..eram prea incapatanata..nu o mai tine pe a ta. daca chiar tii la ea si ea e cea mai buna prietena nu o pierde.du-te tu la ea. timpul se scurge.iar ea e cea mai buna prietena..nimeni nu va fi la fel ca ea

1 răspuns:
| σκμ a răspuns:

Cred că toată lumea se pișă pe tinelaughing