| MrK122 a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema si voiam sa vad daca m-ati putea ajuta. Asa incepe totul:
Anul trecut am cunoscut o fata la un concurs de mate la care m-a obligat profa sa merg, fata era de treaba, am vorbit si mi-a dat Facebook-ul ei! Dupa cum ma privea parea ca ma place. Si aproape mereu cand ma uitam la ea vedeam ca si ea se uita la mine... Pana la urma nu am mai tinut legatura si recent i-am revazut profilul si mi-am amintit de ea, am trecut peste... Apoi incet-incet mi-am dat seama ca m-am indragostit de ea! Nu am avut curaj sa ii spun ce simt, mai ales ca nici nu stiu daca isi mai aminteste de mine. Fetele si baietii din grupul meu de prietenii m-au sfatuit sa ii spun ce simt dar daca ea nu mai stie cine sunt si ma fac de ras? Ajutoor va rog mult

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun s aincerci sa-i spui, sansele sunt 99% ca isi va amintii de tine si apoi, cine stie daca nu iese ceva frumos.
Oricum, daca nu incerci vei regreta toata viata! In fon, nu ai nimic de pierdut, oricum esti singur, nu? happy

1 răspuns:
| OMFGConrad a răspuns:

Treci peste, nu-ţi complica viaţa!