| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problema
Prietena mea cea mai buna mi s-a plans ca la scoala,eu fiind in clasa cu ea,nu prea isi gaseste locul. Si e ciudat, pentru ca suntem intr-a 8a, decu ne stim colegii de 8 ani. Mi-a mai s

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Poate sa mai aiba rabdare 4 luni in care sa se ocupe de invatat. Mergeti la liceu si acolo oricum se va confrunta cu o noua problema de adaptare iar cea veche se rezolva de la sine.

| mont a răspuns:

Cred ca nu ai postat complet intrebarea. Stai langa ea, poate acela e locul ei. happy