| TnCristinaa a întrebat:

As vrea sa stiu cat mai multe lucruri despre baieti, ceea ce cred sau gandesc ei.Cum este un baiat? Cand se simte un baiat ranit? Ce lucruri il pot rani? Cum il poti face sa zambeasca? Cum poti sa il ajuti cand este stresat? Cum il faci sa nu mai fie suparat? Etc. Daca imi raspund baieti..cu atat mai bine.Ei stiu mai bine.(cat mai detaliat va rog) Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiecare om e diferit nici astia care au incerca sa descrie comportamentul uman nu pot generaliza de asta einstein a spus ca totul e relativ ca asa e

.Cum este un baiat?

un om in dezvoltare de sex masculin care este tanar la pubertate sau dupa

Cand se simte un baiat ranit?

eu personal urasc minciuna,dezamagirea,ipocrizia,tradarea

Cum il poti face sa zambeasca?

la glume sunt sanse sa zambeasca oricine sau in anumite momente

Cum poti sa il ajuti cand este stresat?

sa-l lasi in pace,sa nu-i vb mult, sa nul sacai, stresezi, sa fi langa el

dar fiecare baiat e diferit

greseala cea mai mare care o facem este ca nu ne recunoastem sentimentele si vrem sa parem reci, ignoranti si ne bagam in relati pentru sex si ne trezit ca avem resposabilitati

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cauta Manualul de Utilizare al Barbatului, e scris de o femeie desteapta romanca. Acolo incepe cu definitia -Barbatul este o prelungire inutila a penisului.

| Clorox a răspuns:

De ce nu stai langa unul sa-ti dai seama singura? Ai prieteni de sex masculin? Intreaba-l pe el, este prea mult de scris!

| Marian2314 a răspuns:

Stai aproape de el, il bagi in seama, petreci mai mult timp cu el, ii dai un pupic pe obraz tongue etc.Numai asa il faci fericit, orice baiat ar fi fericit daca are o fata potrivita langa el. Funda?

| Melc132 a răspuns:

Nu încerca să îl aperi, o să-l faci mai mult de rușine! El te apără pe tine! NU TU PE EL!