| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU... Cum as putea sa le povestesc parintilor o intamplare care m-a speriat destul de tare fara sa ma apuce plansul? Eu sunt o fire mai sensibila dar nu imi place sa arat asta in fata nimaniu, si as vrea pot sa povestesc fara sa incep sa plang. Niste sfaturi va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu timpul vei invata sa-ti controlezi emotiile...

Nu cred ca parintii tai nu te-au mai vazut plangand. Daca e ceva important, povesteste-le, indiferent daca vei fi coplesit/a de emotii sau nu.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca esti mai emotiv, ai putea sa scrii o pe o foaie de hartie.Pui intr-un plic care il pui in dormitorul lor.Nu uita sa te semnezi.

| Mariancikkk a răspuns:

Repeta intimplarea in fata oglinzii sau scriele pe o foaie si spune-le sa citeasca, apoi intra te rog aici Http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=260749 ca sa cistig si eu 50 de centi

| krystyne a răspuns:

Sa pot sa povestesc*