| anonymoussssssssssssss a întrebat:

O prietena de a mea de la sport cu care nu m-am mai vazut de 2 luni, nu ma mai baga in seama..nu mai vorbeste cu mine, nu ma mai saluta..Si daca e sa vb cu ea pe whatsapp eu incep conversatia si nu prea vorbim. Ea acum e cu alte fete si eu nu stau cu nimeni. Cum sa o fac sa vb cu mine? Sau cum sa-i spun chestia asta? Mi-e rusine..cred ca m-as face de ras sau as parea o ratata.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nici la 12 ani nu se poate dragoste cu sila!

| SkyPilot a răspuns:

Chiar te-ai face de ras. Renunta la ea si fa-ti alte prietene. Si nu sta intr-o singura prietena!

| Morenna10 a răspuns:

Cauta-ti o prietena adevarata

| Kenwill a răspuns:

Daca ea nu vrea sa vorbeasca cu tine...ummm...poi tu de ce ai vrea? simple as that...ok mno sa zic ceva ce o sa te ajute...incearca si daca tot nu vrea sa vorbeasca si te ignora inseamna ca nu vrea sa iti fie prieten si daca nu vrea sa-ti fie prietena gaseste pe altcinev and fu*k people

| anonymoussssssssssssss explică (pentru Kenwill):

Problema e ca era singura de varsta meahee hee Nici celalate fete nu vorbesc cu mine acolo si sunt mult mai mici decat mine. cam cu vreo 4 ani straight face

| Kenwill a răspuns (pentru anonymoussssssssssssss):

Vei gasi pe cineva pana la urma..hell ya mie mi-au trebuit ani sa gasesc pe cineva cu care sa pot vorbi tongue...nu sta dupa cineva care te ignora o sa te faca sa te simti prost

| Miutescu_Lidia_1994 a răspuns:

Sfatul meu este sa vorbesti cu alta fata.