| Viviana111 a întrebat:

Stiu ca poate o sa ziceti ca e intrebare stupida dar vreau sa imi ziceti ceva..am un prieten si eu as vrea sa comunicam mult.dar nu stiu ce sa vorbesc cu el!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ceea ce simti per ansamblu, ceea ce faci etc.

| Maria_Luiza_1999_QrDp a răspuns:

Buna sfatul meu este sa il intrebi ce îi place si asa va avea ce sa vb si asa va apropiati mai mult sau puteti vorbi despre ceva ce aveti in comun

| Bct_Alex_1994 a răspuns:

Salut, pot sa iti dau doar un sfat, nu vorbi cu el prin mesaje sau facebook. Pentru inceput poti sa discuti absolut orice iti vine in minte dar sa nu pari stupida laughing.

| AndreeaUcnat a răspuns:

Vorbiți despre pasiunile voastre, arată-i ce îți place și vezi dacă îi place și lui. Sau spune-i despre tine mai multe și fii interesantă. thinking Restul vine de la sine