| adrianionut49 a întrebat:

Sunt invitat la o logodna si nu stiu ce sa iau cadou, ajutati-
ma va rog, rapid? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai, daca cunosti ceilalti participanti, ai putea vorbi cu ei in asa fel sa nu luati dubluri.In esenta trebuie facut cadou ceva util.

| grab a răspuns:

O lenjerie de pat cu motiv floral, un set de farfurii simpatice, un set de prosoape de calitate, poti sa te dai si pe eMAG sa vezi ce iti atrage atentia.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Sincer, nu stiu daca e vreo regula in aceasta privinta, dar eu intotdeauna am oferit cadouri la logodne... in special diverse aparate electrocasnice, servicii de masa mai deosebite si alte lucruri utile intr-o casa... te poti interesa discret (sau direct daca relatia permite) cam care ar fi dorintele lor.Sau pui o suma de bani in plic