| Katlynn1m a întrebat:

Hei TPU, vreau sa ma ajutati cu o idee, spuneti-mi daca fac ok sau nu. Deci, degraba e ziua iubitului meu, implineste 20 ani, eu as vrea sa ii fac cadou o bratara de argint, si ca surpriza sa ii fac o torta, si dimineata sa plec la el si sa-l trezesc cu un "La multi ani" frumos, si camera si tot infrumusetat. Deci e buna ideea sau mai trebuie de adaugat ceva? Ajutati-ma, dau funda :* >:

6 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

Eu zic ca e cam putin o bratara.Zic sa mai iei ceva, un tricou, ceva personalizat, ceva ce stii ca lui ii place mult, nu stiu.O poza cu voi 2 pusa intr-o rama frumoasa sau o pernuta personalizata cu o poza cu voi, ceva care sa ii aminteasca de tine mereu, bratara o poate pierde a2a zi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Nu stiu daca băietii se dau in vînt după brățări, astea sunt mai feminine, lănțic inel, brățară, rromii poartă brățări ghiuluri lanturi de 1 kg la gît. Idei de cadouri sunt multe, de la clasica cravată si pana la obiecte de uz personal, geluri de duș de ras, parfumuri, haine, etc, de ce nu î i i ei un tricou? sau o cană cu poza voastră, o amintire pe care sa o păstreze mereu chiar daca relatia voastră nu va fi vesnică,, iar surpriza cu tortul, tortă zic doar babelelaughing, cel mai bine îi comanzi un tort de la cofetărie cu un mesaj frumos, ca poate tie nu i ti iese un tort asa bun, tortul se face greu, nu e ca tunci cand prăjesti cartofi, sau ouă, acolo daca nu il faci bun, il arunci, si arunci o grămadă de material, ca la un tort intră multe, ouă, ciocolată esențe frișcă si decat sa arunci banuții pe geam, cu banii ăia cu care cumperi materiale, dai comandă la o cofetarie care are laborator, sunt ăia specialiști, si in 2-3 ore te sună sa ti ridici comanda, tortulețul, faza cu trezitul cu La multi ani, asta e bună in filme, dar un om trezit din somn nu stii cum reactioneaza, poate are ăla un coșmar, si cand vii tu cu tortul si la multi ani, daca il sperii te trezesti cu un pumn in cap, asa ca nu e bună faza cu trezitul din somn, cel mai bun cadou daca nustii ce sa-i cumperi, mergi cu el sa-i si aleaga el cadoul, decat sa o dai in bară si sa nu i placă, poti sa-i cumperi haine, pantofi, blugi, tricouri, camasi, dar daca nu stii ce numar poartă, risti sa faci o gafă, sau poate stii ce număr poartă, dar lui nu i stă bine cu tricoul ăla, sau pantalonul ala. Tu ce vârstă ai? Cel mai bun cadou esti tu, fa l sa se simtă bine, mergi cu el si cumpăra i cadoul. Sau daca vrei sa-i i ei ceva surpriza, daca are mașină i ai accesorii pentru masină, covorașe, odorizante auto, etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Chestia cu torta nu-mi este clara, este turta sau tort?

| Katlynn1m explică (pentru Violleta2022):

Un tort "Sageata lui Cupidon" se cheama.

| CinVasileeee a răspuns:

E buna ideea, dar am eu mai buna. dar mai bine tac laughing funda?

| Anonima0001 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergeti la shopping happy Fi atenta la ce se uita el(de ce e atras) si cumpara obiectul fara sa stie happy Funda?