| zuzuma a întrebat:

Hei! va rog să ma ajutați, am stat cu un băiat 6luni de zile și ne-am despărțit acum câteva zile din cauza prieteni surorei lui ca m-am certat cu el dar el a zis ca trebuia sa ne despărțim mai demult ca nu preea vorbeam în fine am zis să cred asta dar a zis ca regreta ca face asta și ca ținea la mine, As vrea sa-l căut mai încolo și săi zic să ne împăcam și săi mai dam o șansă relației? ce să fac? Țin să menționez ca și eu țin la el și îmi este dor de el a trecut 3 zile de când nu mai suntem împreună, ce saa fac?

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Nu inteleg ce rol are prietena surorii lui... Daca el a spus ca trebuia sa va despartiti mai demult, nu cred ca mai aveti sanse de a mai fi impreuna. Oricum asteapta sa faca el primul pas. Daca nu asta e.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Va vedeti de viata cum se poate

| Daniellllll1 a răspuns:

Daca mai tii la el, mergi spune-i ca regreti si ca vrei sa te impaci., faci ce simti.

| Tinna666 a răspuns:

Eu cred ca daca el a pus punct relatiei el ar trebui sa fie cel care se intoarce, daca regreta si mai simte ceva.este normal sa iti fie dor de el daca ai tinut si ti la el, dar trebuie sa fi puternica. daca isi mai doreste ceva cu tine te va cauta :*

| Ionela_Mihaela_1997 a răspuns:

Daca il iubesti, spune-i sau dovedestei asta.Intr-o relatie nu trebuie sa-ti pese de ce zic altii de pareri negative eu spun sa-l faci gelos sa vezi cum reactioneaza si dupa ce vede ca o sa te piarda o sa te vrea inapoiwinking

| andreeadaniela20 a răspuns:

Daca tii la el, il poti cauta si ii vei spune ca iti pare rau, iar el daca intr-adevar tine la tine te va ierta.

| Vilgabz a răspuns:

Daca el te iubeste, sigur va vrea sa va impacati... succes