| oanasunshine a întrebat:

Heii big grin. hm, as vrea niste sfaturi. Eu plac un baiat si stiu ca si el ma place mult, suntem prieteni, ne stim de ceva vreme, stie si el ca il plac. Toate bune si frumoase pana aici...singura problema este ca nu sunt cu el. Si nu pentru ca nu vrem, ci pentru ca el e foarte timid, fapt pentru care vorbim mai mult pe mess decat la scoala laughing. M-am si certat acum cateva zile cu el din cauza asta, iar eu nu cred ca nu vrea sa fie cu mine, doar ca este prea timid si multe persoane mi-au spus asta. Eu ce sa fac? ma simt aiurea avand in vedere ca ne placem si totusi nu suntem impreuna...cum as putea sa-i dau un impuls, mai multa incredere? sad funda.

4 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Daca l-ai intrebat daca vrea sa fie cu tine, ce impuls sa ii mai dai... asta vor toti baietii timizi, sa faca fata primul pas... sau cel putin sa ii dea de inteles ca si ea il place

| irina41099 a răspuns:

Apai ce barbat e asta? Asteapta si tu putin si daca nu fa-l gelos putin

| pwp a răspuns:

De ce nu-l intrebi chiar tu daca vrea sa fie cu tine? big grin

| mgtow a răspuns:

Te bagi in seama cu el nu astepti interogatoriul de la mascati, ce mare scofala doar nu ai lacat la gura sa-l iei in vorba.