| aKylie a întrebat:

Heii! La voi cum au reactionat parintii cand v-au prins ca fumati? V-au prins vreodata ca fumati iarba? (daca fumati). FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Ninz a răspuns:

Eu pur si simplu ma inteleg foarte bine cu ai mei, cand m-au prins mi-au explicat, au incercat sa-mi scoata asta din cap, dar pana la urma au inteles ca e viata mea, si mi-o fac cum vreau eu. Sincer. Asta cu iarba, nu cred ca e bine sa le spui parintilor, te-ar putea judeca mai grav si evident un parinte bun ar incerca sa iti bage mintile in cap!

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

"Macar daca nu fumai in baie si fumai in bucatarie, ca acolo nu simteam ca deja putea a tigari"

| R0R0 a răspuns:

Nu am fumat, nu fumez si nici nu vreau!

| Lawliet14 a răspuns:

Tu fumezi iarba, alta a fost batuta cu bestialitate de un tata denaturat. sad Trist!

| aKylie explică (pentru Lawliet14):

Ce legatura are bataia fetei cu intrebarea mea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Vrei sa te apuci de fumat? Atunci fumeaza, dar pe banii tai. Noi nu o sa-ti dam nici un fir sau bani de tigara".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au zis nimic dar o fac ocazional deci nu îi o problemă.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu fumez iarbă și nu cred c-o voi face.
Surprinzător, nu mi-au ținut nicio morală când m-au prins că fumez.
Poate pentru că mă cred suficient de matură încât să știu în ce mă bag sau datorită firii mele încăpățânate și nu are rost să înceapă.

| EneCristian a răspuns:

Eu nu fumez dar si daca ma prind la 18 ani nu prea cred ca zic ceva doar e oke si dojeana clasica. Cat despre alcool sau droguri nu au cum sa ma prinda.