| dienutzzzaaaaaaaaa a întrebat:

Heii TPU!
Am o întrebare..
Am avut sa zic așa un iubit :'( care am făcut 1 an jumătate cu el și sincer era cam nepasator dar intr-o săptămână să schimbat și era un îngeraș pe pământ așa se comporta cu mine cryingDar eu în săptămâna aia eram foarte rea cu el, și după a devenit rău și indiferent și a zis sa nu îl mai caut ca el vrea sa fie singur ca nu mai are nevoie de mine. și avem o săptămână în care nici un semn nu mi-a dat...și nustiu ce sa fac? Sa îl mai caut? Sau sa îl las împace?
Va rog sa îmi dați un sfat dacă știți. ..sau din ce credeți crying

Răspuns Câştigător
| AliGab a răspuns:

Daca l-ai cautat si nu iti raspunde este cazul sa il lasi in pace, dar si daca te mai cauta sa nu ii mai cedezi. Vezi-ti de viata ta

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa-l cauti, cel mai probabil asta asteapta. Cere-ti scuze pentru cum te-ai purtat si nu mai fi rea cu el.

| RAY a răspuns:

Omul s-a schimbat vazand ca nu il mai iubesti iar tu l-ai rasplatit vazand asta a reactionat logic isi bati joc de el asa ca prefera singuratea,cum naiba sasi bati joc de el fix cand chiar arata ca tine la tine,cand era rece,indiferent il iubeai cand a devenit bun,cuminte nu,cica voua nu va plac baieti indiferenti, reci, lipsiti de sentimente, eu in locul tau l-as lasa in pace mai sufera si nu are chef de alte probleme daca chiar il iubeai il respectai, cand iubesti respecti persoana aia asa e doar un moft de al tau ca acuma numai e catelusul tau

| dienutzzzaaaaaaaaa explică:

Da,am încercat dar nu îmi răspunde la mesaje...

| dienutzzzaaaaaaaaa explică:

Mulțumesc, pentru sfat :*.

| AliGab a răspuns (pentru dienutzzzaaaaaaaaa):

Cu placere happy. si eu multumesc pentru funda