| ImCalledLamă a întrebat:

Heii TPU! Sunt noua intr-o clasa, scoala, si imi place de un coleg (da frate, imi place de el si sunt noua, asta e laughing ). Mi-e foarte frica sa vorbesc, cu el...doar ma uit la el si imi zambeste. Daca ii zic 'Buna' abia raspunde si pleaca, e foarte timid nici el nu vine la mine. Prietenele mele zic ca ma place...si azi mi-a zis cel mai bun prieten al lui ca asa e. Dar stiam ca o place pe alta. Intrebarea mea este: de ce e asa timid cu mine? Chiar ma place sau colegii au zis doar asa? Parerea voastra big grin

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca caolegiitai isi bat joc de tine.

| ImCalledLamă explică (pentru anonim_4396):

Asa cum face limba romana cu tine? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Poate...

| AlexL28 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Lasa-l ma, azi el e locul 1 in topul ala pentru trioul TPU, deci se grabeste sa raspunde orice sa castige...

| ImCalledLamă explică (pentru AlexL28):

laughing il las, ce pot sa-i fac? si acuma nu mai e cu tricou

| AlexL28 a răspuns (pentru AlexL28):

Raspunda*
eu ma grabesc fara motiv tongue
cat despre intrebare, eu sincer cred ca te place, dar cati ani ai? Daca esti a 9-a nu se merita...

| ImCalledLamă explică (pentru AlexL28):

Nu-s a 9-a happy

| Lalex99 a răspuns:

Cred ca e cam timid. Incearca sa faci rost de facebook-ul lui sau de numarul de telefon si dai un mesaj. Nu te va ignora. happy

| ImCalledLamă explică (pentru Lalex99):

Il am la whatsapp...si da, a vazut mesajele, da nu imi raspunde :/

| Lalex99 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Nu stiu ce sa zic, poate e diferit. Eu ti-am spus ce as fi facut eu (si eu sunt putin timid). Nu stiu momentan ce sa iti mai spun, daca crezi ca te place incearca sa faci ceva.

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns:

Eu cred ca te place foarte tare!

| ImCalledLamă explică (pentru Gurusciuc_Ionela_1999):

Speeeeeeeeeeeer happy cand am intrat in clasa prima data el statea in prima banca si ne uitam asa fix unu la altu laughing cat a vorbit diriginta cu copiii happy

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Asta e parerea mea ca te iubeste foarte tare! E cea mai minunata poveste de dragoste

| ImCalledLamă explică (pentru Gurusciuc_Ionela_1999):

Vuaaai laughing ma apuc de scris :3 si da..tot asa facem si acum. poate ne privim mai mult happy mi-a mestecat si pixul laughing) pe care il tin ca suvenit

| Gurusciuc_Ionela_1999 a răspuns (pentru ImCalledLamă):

Ce dragtuz

| Mihaela369 a răspuns:

Daca e adevarat ce ai spus mai sus, atunci chiar te place, in plus de ce te-ar mintii prietenele tale?❔❓Eu zic s te apropi de el si sa-i arati ce simti pana nu il pierzi.Succes