| AndreeaMrg18 a întrebat:

Heii! Vreau și eu niste idei de cadouri de Crăciun pentru mama soacră

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Un set de creme, un parfum, o esarfa/fular cu manusi, un sal de matase, o carte, un set de pahare/cesti/farfurii

| AdrianVoicu a răspuns:

Un topor

| munteanuionvictor a răspuns:

Carte de bucate sau ustensile pentru bucătărie.

| Xelon a răspuns:

Eu o sa ii dau o cutie cu bombaoane(o sa ii dublez doza de otrava fata de anul trecut), tu daca te intelegi cu ea, poti sa ii cumperi un set de vase sau un asternut de pat.

| ShamelessQboy a răspuns:

Un Ferrari testarossa, e mai vârstnica si cred ca se potrivește!
Ai grija sa fie roșu.