| alexalexa2000 a întrebat:

Heiia.Aveți idee ce să îi iau tatălui meu de Crăciun? Mamei mele i-am luat și lui nu știu ce să îi iau..

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pai depinde si cati bani ai pentru asta, si ce gen de om e tatal tau, si ce varsta are, e greu de spus fara niciun indiciu. Daca poarta cravate ia-i o cravata, astea nu sunt niciodata suficiente, eventual combinat cu o camasa sau un ac de cravata. Sau o esarfa, niste manusi din piele, niste butoni deosebiti pentru camasa. Sau niste papuci de casa, daca-i genul mai vesel eventual niste botosi din aia mari, cu moace de animalute, sau o pijama, un halat de casa. Sau poate un catel, daca-ti doresti unul si nu ai laughing Daca-i genul care mestereste prin casa ceva pentru asta. Sau niste casti, ceva gadgeturi sau ceva pentru calculator, fii atenta cand vorbeste daca spune ca ar vrea sa-si ia ceva sau ca-i trebuie ceva sau ca si-ar dori ceva, sau eventual intreab-o chiar pe mama ta, poate-ti da chiar ea vreo idee.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Tatalui tau ii poti lua un ceas si un parfum(daca nu ai multi bani, unul dintre ele).
O seara buna!

| OliverArrow a răspuns:

Ce isi doresc.