| ExistSiEuPeAici a întrebat:

Hello :*.
Am facut o greseala straight face. Un baiat, care ma place, m`a intrebat daca il plac. Eu i-am zis ca intr-un fel, da [ am zis " intr-un fel " pentru ca nu simt fluturi in stomac si chestii de genul... adica nu sunt indragostita de el. oh go on ]. Apoi, el m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el... desi, nu ma asteptam la asta. i-am zis ca da, pentru ca nu sunt genul de fata care sa raneasca oameni, iar in momentul de fata credeam ca e mai bine sa fiu cu el, decat sa-i zic ca nu vreau, iar el sa se simta prost. Acum inteleg ca am facut o mare greseala. Stiu ca nu va merge niciodata " relatia " [ daca o pot numi asa ] pentru ca eu nu simt nimic pentru el. Decat o atractie, atata tot. Nu vreau sa-l ranesc rolling eyes. Totusi nu pot fi cu el, ar fi in zadar. Vreau sa-i spun intr-un mod mai dragut ca nu mai vreau sa fiu cu el. Adica, stiu ca am gresit cand am spus ca vreau sa fiu cu el, dar, asa sunt eu, cam haotica straight face.
Ideiii? Cum sa-i zic ca nu mai vreau sa fim impreuna? rolling eyes
Multumesc :*.

3 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Inteleg ca nu ai vrut sa il ranesti pe el. dar indirect. te'ai ranit pe tinehee hee. Pai. asteapta momentul potrivit. si incearca sa fi deschisa cu el! happy. Ii spui ca de la inceput nu ai vrut sa il "dezamagesti, sa il ranesti " asa ca ai acceptat, pentru ca te simteai prost.

O sa inteleaga!

| Alle23 a răspuns:

" Uite, avem de discutat. Relatia asta nu va merge intre noi doi.pur si simplu nu ne potrivin. Imi pare rau, dar relatia noastra s-a terminat chiar daca nu era una " Funda?batting eyelashes

| MonkeyBoy a răspuns:

Spune-i ce simti de fapt si cred ca daca este destul de intelegator si el o sa inteleaga. Si nu iti cer funda!