| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Dau funda! am o colega care se da la iubitul meu si cu mine se poarta foarte frumos, se baga pe sub pielea mea adica ea fiind si foarte lingusitoare. ce sa fac sa o potolesc, el i-a zis sa termine dar vad ca nu intelege. ce as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o tragi de coada si sa-i pui telefonul la ureche cu asta https://www.youtube.com/watch?v=A7n3TFDF-mo apoi zici ca daca nu termina o va manca vie.

| pisoias a răspuns:

Trateaz-o cu indiferenta.Demonstreaza-i ca ai incredere in iubitul tau si va inceta.

| fuzzer a răspuns:

Vorbiti civilizat ca intre 2 femei necivilizate, si spuneti-va fiecare punctul de vedere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa fi indiferenta, atat el cat si tu, sau sa ii faca iubitul tau o farsa ceva mai neplacuta, astfel incat va inceta ea.

| BTWIN a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza si ca nu e frumos ce face. daca tot nu intelege nu o mai baga in seama

| Zuzzy_Didi_1992 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa vorbesti si cu el sa nu ii mai dea nici el atentie deloc...si pe urma daca tot nu se potoleste incerci sa vorbesti cu ea sa-i explici cum stau lucrurile si ca orice face sa se bage in relatia voastra nu reuseste