| Erzaa a întrebat:

Hey! A fost la tv pe kanal d / prima tv sau pro tv un film, si vreau sa aflu cum se cheama. Detalii: protagonistul adica un baiat afemeiat pe care nu mai stiu cum il chema avea numele in titlu, care venise la o scoala de cadeti sau ceva de genu la care el nu vrea sa stea, filmul este mai deochiat laughing adica 50 % este cam porno, la final se indragosteste.

Voi stiti cum se numeste? Va suna cunoscut?

Funda:**

2 răspunsuri:
| alexandra2222 a răspuns:

Pe programele pe care le mentionezi nu a fost niciun film de acest gen.

| miranda90 a răspuns:

Cand a fost filmul? Daca a fost zilele astea, vineri, sambata http://port.ro/pls/w/tv.channel?i_date=2013-09-08&i_ch=10097&i_xday=6 intra pe site-ul de mai sus.