| Florin112342 a întrebat:

Hey again.Vine prietena maine la mine sa ne uitam la un film... vreau sa ii fac o surpriza draguta si ca de obicei nu am ideihappyhelp please

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Florinel, dar tu n-ai incercat sa-i afle gusturile inainte? Fetelor le plac comediile (sunt usor de inteles) si filmele de groaza (nu ma intreba de ce!). Eu-ti pot recomanda in schimb cateva drame bune, ce merita vazute de amandoi, intr-un cadru mai romantic, mai sensibil:
1. Seven pounds - drama romantica cu Will Smith.
2. City of angels - drama romantica cu Nicholas Cage.
3. Valentine's Day (2010) - drama romantica si comedie in acelasi timp, cu Jessica Alba. Pe asta ti-l recomand cu tarie, mai ales in perioada asta. Un film bun de vazut in cuplu.
ps - daca vrei sa adoarma mai rapid, baga-i filmul Memento. big grin

| Foca a răspuns:

Iai un prezervativ cea mai buna surprizahee hee happy

| Devill a răspuns:

Vedeti '17 Again'.sau. ceva romantic. thinking
Si.surpriza. thinking Decoreaza si tu camera unde vedeti filmul,pune niste inimioare,pe pereti, ceva.laughingSi desigur, dai un sarut smug laughing

| Florin112342 explică:

Si ce film:-s