| Alex133232 a întrebat:

Hey am o colega de clasa de care imi place si mi-as dori sa îi spun ce simt pentru ea dar mi-e frica de esec. Daca va rog spuneti-mi cum ar trebui sa procedez.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca traiesti cu teama de esec nu ai sa reusesti sa comunici cu ea niciodată. Vezi cum se comporta in preajma ta.Va trebui, totusi, sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu ea.Pana nu ti-o fura altul.

1 răspuns:
| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa ii spuilaughingIncearca sa te apropi de ea si sa deveniti prieteni buni.In acest timp da i de inteles ca o placi dar subtil.Si cand o sa fie momentul potrivit o sa o saruti