| ROG a întrebat:

Hey ati auzit de colindul ala "Buna seara la ajun,ca e maine mos craciun, cu bucata pa taciun, la anul si la multi ani!"?
Cand se duce cu colindul asta? Va rog repede!

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Nu este foarte poplar, deci mai bine nu il canti. Dar daca tot vrei, se canta in ajun. (pentru ca este vorba de ajun)

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În Ajunul Crăciunului, cu o zi înainte de Crăciun.

| Trandafirii a răspuns:

In Ajun

| Skynox a răspuns:

Mai bine farmez în continuare pe metin, decât să mă ridic să ascult porcaria aia de 2 secunde.

| ShinyThing a răspuns:

Se cântă în Ajunul Crăciunului, pe 24 decembrie. Este vorba despre Ajun, deci e logic!

| DyaHeart a răspuns:

Se cântă în Ajunul Crăciunului. E destul de logic.