| Lora1 a întrebat:

Hey big grin In clasa la mine s-a transferat in prieten de al meu. cu care vorbeam foarte des pe mess cu el... mi-a spus ca vie la mine in clasa. Nu l-am crzut! Creedeam ca glumea straight face Ok.Marti cand directorul l-a adus in clasa mi-a picat fata jos! Nu imi venea sa cred laughing De miercuri si pana azi nu prea m-a bagat in seama ba chiar sta mai mult cu o prietena de a mea. Ori le ciupea deci, le-a ciupit pe toate fetele din clasa in afara de mine straight face Si cel mai ciudat e ca nici eu nu il bag in seama prin clasa sunt mai timida de felul meu big grin Dar seara pe mess mai mereu vorbim ba imi cere nr-ul ma si sunat sa imi ceara nr-ul la diriginta mi-a trimis si sms cu "ce faci iubire" Pe mess vorbim deschis nu avem nici o problema, el ma baga in seama eu nu, niciodata laughing In timpul orelor mai mereu observ ca se uita la mine si cand ma uit la el isi intoarce privirea laughing Prietena mea cea mai buna spune ca el ma place! >:" Adevarul e ca si eu il simpatizez putin asa. >:" Voi ce credeti? happy

6 răspunsuri:
| byka1986 a răspuns:

Mda. "Putin asa" te simpatizeaza si el sa stii happy Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Skumpete a răspuns:

El in relitate se teme sa nu faca o greseala...dar tu vorbeste cu el,, deschide-l,, si daca pe mess asa frumos vorbeste cu tine intreaba-l de ce dialogati doar pe net, cind voi ar fi trebuit sa dialogati fata in fata! sa NU va fie RUsine! Succes

| alinutzu50 a răspuns:

Te place.Asa ma comport si eu daca imi place o fata.

| sk8terseeyoulater a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti faci curaj si sa vorbesti cu el in persoana. happy Nu sunt multe situati ca asta, asa ca profita de ea! Bafta big grin

| YooBeni a răspuns:

Pai... e decizie grea. adica totusi daca iti trimite sms cu ce faci iubire, iti cere nr, se uita la tine. cam toti baieti fac asta cand le place de cineva. dar daca el te baga in seama si tu nu. nu cred ca il simpatizezi. daca l-ai simpatiza l-ai baga in seama si la scoala. dar acum depinde de firea ta. dar parerea mea este ca el te place 100%. si cred ca daca il simpatizezi, in orice moment poate sa iti puna intrebarea aia pe care noua baietilor ne e ff greulaughing deci arerea mea e ca daca el te baga in seama si se uitala tine. cred ca nu trebuie sa te feresti si sa iti fie ciuda ca le ciupeste pe altele si pe tine nu. cred ca ar trebui sa va bagati in seama reciproc(mai mult) si apoi o sa fie totul binehappy iti promit. am experiente de genul acesta si euhappy (vasilianbeniamin990@yahoo.com) daca doresti parerihappy funda?:-D