| BbqOmgWtf a întrebat:

Hey, Heey!

Intrebare pentru baieti: Daca ati fi cu fata visurilor tale, dar are un defect, acela de a fi mereu geloasa, si de a te verifica mereu nebuneste, ai rupe-o cu ea?
DA= De ce? NU=De ce?

Pa, Paa!

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Daca ar face lucruri de genul:a imi cauta in telefon,sau email, sa ma interogheze de fiecare data unde plec si cat stau, probabil as rupe-o cu ea.Dar inca nu am fost in situatia asta ca sa spun chiar

12 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

I-as pune in vedere ca ori isi schimba atitudinea ori papapa.

Gelozia e boala grea si ajungi sa ai mari probleme din aceasta cauza. Nu poti sa te duci sa faci un lucru ca hop tzop si prietena dupa tine.

| DEBrown a răspuns:

Nu ai formulat prea bine. Cum se poate ca fata visurilor mele sa fie geloasa? Fata visurilor e perfecta.

| xt9000 a răspuns:

Da.fiindca un baiat sau barbat are nevoie de libertate.

| FreakyFred a răspuns:

Prietena, daca as fi cu fata "visurilor" mele, crede-ma ca ea nu ar fi o psihopata geloasa. Deci.

| niNNu a răspuns:

Logic ca da! Pt ca m-ar stresa, enervat.

| raducu a răspuns:

Pai,in primul rand pentru mine o relatie inseamna sa fii libertin.nu chiar in halu' ala de sa uiti ca ai relatie ci sa stii sa ai destul spatiu intre tine si partener.O relatie inseamna incredere,iubire, sustinere si cel mai important:fara obligatii.Din moment ce unul se impune sa isi faca propriile reguli, ii clar ca aia nu mai ii relatie ci mariaj.Aici nu am inteles niciodata mentalitatea asta.cine esti tu,de fapt,sa dai ordine? Sau sa o sun pe prietena mea si sa ii zic sa fie la ora xxlove struckx acasa ca altfel o tund?! Nu! O relatie inseamna sa te simti bine si sa profiti de orice moment cu persoana iubita, fara sa ai remuscari, fara prea multe certuri si circuri pe strada.Intr'adevar,intr'o relatie daca nu exista cearta,ceva pute acolo.Dar ce vreau sa zic ii ca din moment ce ti se acorda timpul si spatiul necesar, fara nici o obligatie si ti se cere un singur lucru "increderea", atuncea totul este OK si restul vine de la sine.Desigur,acuma asta ii parerea mea, mentalitatea mea...depinde si de cealalta persoana.

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Am si eu o intreabre: Dc tot pui intrebarile aste nu ai ce face sau esti curioasa de ce gandesc alti a si daca dai funda la raspunsuri inseamna ca si tu gandesti la fel?
Sunt curios.

| Nam a răspuns:

Pai. depinde de baiat. si de situatie.
Prea GELOASA nu ar trebui sa fi. asta ar afecta destul de mult relatia ta cu acel baiat! Succes. happy

| T3qUyLa a răspuns:

Tu cati ani ai de vorbesti asemenea porcarii? fato du-te pe siteuri pentru adulti daca ai peste 18 sau daca ai sub 18 te sfatuiesc sa stai in banca ta.winking

| MaryusCobra a răspuns:

Sincer NU! Pentru ca as vorbi cu ea ca sa inteleaga ca tin la ea si ca o iubesc si oricum ca sa fie mai sigura as lasa-o sa ma verifice (prin prieteni, pe mess) doar e iubita mea nu? happy

| MeyBro a răspuns:

Nu, pentru ca este ABSOLUT normal sa fi o persoana geloasa. Tu nu esti gelos? Ai fi incatat daca gagica'ta s-ar linge cu altu' pe la spate, dar tu ti-ai zice mereu in gand "Eh, las-o ca poate nu e adevarat"?
Si inca ceva : daca anumita persoana este geloasa, este foarte foarte clar ca te iubeste si tine foarte mult la tine happy!

| aLoneinthenight a răspuns:

Nu, deoarece consider ca gelozia este o dovada de iubire. In plus, fata visurilor mele...