| Clara120 a întrebat:

Hey in telenovela Donde esta Elisa de ce Cecilia a omorat-o pe Elisa? Nu mai am rabdare pana se termina la tv asa ca am vazut pe youtube, si am vazut partea aceasta.Si de ce a rapit-o Bruno, sotul Ceciliei?
Multumesc

9 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Tocmai ai stricat totul, multi care se uita la telenovela poate o sa renunte acumhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clara ai stricat totul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A rapito pentru ca la dat afara din proiect cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolz, bruno avea o relatie cu elisa, dc a omorat-o cecilia nu stiu... oriucm nu erau invidiosi si nici pentru ca l-a scos afara din proiectlaughing)))), a rapit-o cu mult inainte

| Clara120 explică:

Scuzati-ma...puppy dog eyes

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Bruno nu a rapit-o, a mers ea de buna voie pentru ca il iubea. Cecilia a omorat-o pe Elisa pentru ca nu o suporta si pentru ca Bruno o iubea mai mult pe Elisa decat pe ea.

| anonim1_6088 a răspuns:

Pe buneee?! Cecilia si Bruno?!
Poi ideea e ca erau invidiosi pe viata Dannei si a lui Mariano si a celor 3 fiice ale lor. Aceasta familie avea totul, bani, fericite, armonie. Familia perfecta. In schimb, in familia Ceciliei, nu era totul asa frumos, nu aveau banii acestora, iar fica lor, se taia pe vene...
Invidia. sad

| nico_7699 a răspuns:

Dap cecilia a omorato pe elisa.de ce? pentru ca ii era ciuda pe bruno ca a stat cu el acolo ascunsa si ca ea il iubeste...

| oana_1623 a răspuns:

Fetelor sa va lamuresc eu pe toate: Bruno nu a rapito pe Ellisa s-a dus ea de bunavoie deoarece il iubea pe Bruno si invera, dar nu stia ce o asteapta ea a crezut ca totul o sa fie ca inainte dar, Ghinion nu a fost asa.