| anonim_4396 a întrebat:

Hey ma ajuta cineva cu niste idei, ce cadou ia-s putea darui iubitului meu de sarbatorile de iarna?

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Pe tine purtand nimic altceva decat o fundita rosie la gatwinking

| Mihaela1964 a răspuns:

Un set fular si caciula; un parfum; o camasa; bratara din argint sau lant cu pandantiv daca poarta bijuterii; o geanta de umar; rucsac.Alegerea iti apartine in functie de ce ti se pare dragut si...de buget, normal.

| Sfinnx a răspuns:

O poza cu voi doi intr-o rama frumoasa, sau o esarfa.Eu cel putin asta i-as face cadou prietenului meu :3.

| Ali18sa a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un ceas, o caciula cu inscripti in care sa-i spui ca il iubesti, un parfum, o bluza personalizata cu o declaratie(cu numele vostru) sau n accesoriu pe care sa il aveti amadoi care sa va aduca aminte unu de altu la orice pas si cand nu sunteti unu langa altu sa simtiti prin acel lucru ca sunteti unu langa altu! Sunt multe posibilitati depinde de gusturi si de ce doresti si tu sa-i oferi! Succes.

| Aghenie_Ala_1984 a răspuns:

Cadoul cel mai de pret esti tu insuti, o seara romantica cu multe surprize sper ca o sa-i placa